БУДПРОЕКТЕКСПЕРТИЗА

Подробиці публікації

ПРО НАС

ТОВ «БУДПРОЕКТЕКСПЕРТИЗА» – молода за віком але досвідчена за підбором спеціалістів команда, яка розвивається швидко і впевнено.

Головні напрямки діяльності Товариства – це експертиза проектів будівництва та проектування.

ТОВ «БУДПРОЕКТЕКСПЕРТИЗА» є першою з усіх експертних організацій України, яка пройшла перевірку на відповідність новим Критеріям, затвердженим Міністерством регіонального розвитку будівництва та житлово-комунального господарства України від 15 серпня 2017 року № 204, і першою отримала право на виконання експертизи об’єктів класу відповідальності СС3, що споруджуються із залученням державних та недержавних коштів, про що є відповідне підтвердження на офіційному сайті Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.

На ключових посадах експертизи та проектування зосереджені досвідчені працівники, які мають досвід роботи в будівельній галузі, що вимірюється десятками років, великою кількістю та перевірених проектів. Їх кваліфікація підтверджується відповідними сертифікатами. Для здійснення діяльності за головними напрямками роботи є необхідна та достатня кількість фахівців, які забезпечують виконання як кожного окремого розділу проектів, та проектів в цілому, так і виконання експертизи проектної документації.

Досвідчені співробітники Товариства мають попередній великий досвід роботи у проектуванні та набутий досвід у виконанні експертизи об’єктів будівництва з багатьох напрямків: житлові та громадські об’єкти, промислові об’єкти, спортивні споруди тощо.

Наші можливості та рівень підтверджує перелік Замовників, серед яких: Верховна Рада України; Верховний суд України; Міністерство оборони України; ТОВ “МЕТІНВЕСТ ІНЖИНІРИНГ”, НЕК Укренерго; АТ «УКРТРАНСНАФТА»; Riverside Development(SAGA Development); Perfect Group; БК ТОВ «Альянс Новобуд»; ТОВ «Ріальто»; КП «Плесо» та інші.

Експертиза проектів будівництва, яку ми виконуємо:
Експертиза проектів будівництва, яку ми виконуємо:
– всіх об’єктів, крім об’єктів ядерної та радіаційної безпеки;
– за всіма розділами проектної документації, в тому числі експертиза кошторисної документації (кошторису);
– класів наслідків (відповідальності) СС1, СС2, СС3, що споруджуються з залученням та без залучення державних коштів та не містять державної таємниці;
– по всій території України

Експертна оцінка та експертний звіт – результат, який кожен із наших Замовників отримує після проходження експертизи.

Крім головних напрямків діяльності, ми надаємо послуги у сфері інжинірингу, послуги з технічного консультування, надаємо консультації щодо розроблених передпроектних рішень та містобудівного обґрунтування та інше.

Наш підхід до роботи – це максимальне розуміння побажань Замовника, допомога йому в отриманні бажаного результату, який відповідає сучасним вимогам та вимогам нормативних документів. Наші експерти під час перевірки не тільки дають зауваження щодо відхилень від будівельних норм, а разом з проектувальниками шукають правильні рішення, які допомагають Замовнику отримати саме той проект, який відповідає його сподіванням.

Ми розуміємо, що сьогодні ключову роль в реалізації проектів Замовника грає час і тому, поряд з якістю виконання, у нас стоїть швидкість.


Основа нашої роботи:
Швидкість
Якість
Кваліфікація

Рекомендаційни листи та сертифікати


Наші партнери

Зворотній дзвінок