Про нас

ТОВ «БУДПРОЕКТЕКСПЕРТИЗА» – молода за віком але досвідчена за підбором спеціалістів команда, яка розвивається швидко і впевнено.

Головні напрямки діяльності Компанії – це експертиза проектів будівництва та проектування.

ТОВ «БУДПРОЕКТЕКСПЕРТИЗА» є першою з усіх експертних організацій України, яка пройшла перевірку на відповідність новим Критеріям, затвердженим Міністерством регіонального розвитку будівництва та житлово-комунального господарства України від 15 серпня 2017 року № 204, і першою отримала право на виконання експертизи об’єктів класу відповідальності СС3, що споруджуються із залученням державних та недержавних коштів, про що є відповідне підтвердження на офіційному сайті Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.

На ключових посадах експертизи та проектування зосереджені досвідчені працівники, які мають досвід роботи в будівельній галузі, що вимірюється десятками років, великою кількістю та перевірених проектів. Їх кваліфікація підтверджується відповідними сертифікатами. Для здійснення діяльності за головними напрямками роботи є необхідна та достатня кількість фахівців, які забезпечують виконання як кожного окремого розділу проектів, та проектів в цілому, так і виконання експертизи проектної документації.

Досвідчені співробітники Товариства мають попередній великий досвід роботи у проектуванні та набутий досвід у виконанні експертизи об’єктів будівництва з багатьох напрямків: житлові та громадські об’єкти, промислові об’єкти, спортивні споруди тощо.

Наші можливості та рівень підтверджує перелік Замовників, серед яких: Верховна Рада України; Верховний суд України; Міністерство оборони України; ТОВ «МЕТІНВЕСТ ІНЖИНІРИНГ», НЕК «Укренерго»; АТ «УКРТРАНСНАФТА»; Riverside Development (SAGA Development); Perfect Group; ТОВ «Міжнародний проектний інститут», БК ТОВ «Альянс Новобуд»; ТОВ «Ріальто»; КП «Плесо» та інші.

Експертиза проектів будівництва, яку ми виконуємо:Усіх об’єктів,

крім об’єктів ядерної та радіаційної безпекиЗА ВСІМА РОЗДІЛАМИ ПРОЕКТНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ

в тому числі експертиза кошторисної документації (кошторису)ПО ВСІЙ ТЕРИТОРІЇ УКРАЇНИКЛАСІВ НАСЛІДКІВ (ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ) СС1, СС2, СС3ІЗ ЗАЛУЧЕННЯМ ТА БЕЗ ЗАЛУЧЕННЯ ДЕРЖАВНИХ КОШТІВ

що не містять державної таємниці

Наш підхід до роботи –  це повне розуміння побажань Замовника, допомога в досягненні бажаного результату, який відповідає сучасним вимогам та вимогам нормативних будівельних актів. В ході виконання експертизи проектної документації наші експерти не лише надають обґрунтовані зауваження до проектної документації в частині відхилення від будівельних норм, а й разом з проектувальниками знаходять правильні рішення, які допомагають Замовнику отримати саме той проект, який відповідає всім діючим будівельним нормам, а також його очікуванням.

Ми розуміємо, що сьогодні ключове місце в реалізації проектів Замовника займає час, саме тому нарівні з якістю ми приділяємо увагу швидкості виконання робіт.

Рекомендаційні листи та сертифікати:

Зворотній дзвінок