БУДПРОЕКТЕКСПЕРТИЗА

Подробиці публікації

Експертиза окремих розділів проекту

За бажанням замовника будівництва або проектувальника може бути проведена експертиза проектів будівництва об’єктів за окремими напрямами експертизи та розділами проектної документації для підтвердження правильності прийнятих проектних рішень.

У разі такого звернення, між замовником та експертною організацією укладається договір, умовами якого передбачається, що результатом його виконання є:

  1. експертний звіт, який складається відповідно до встановлених форм ДСТУ 8907:2019 «Настанова щодо організації проведення експертизи проектної документації на будівництво» на відповідність/чи не відповідність нормативним вимогам за окремими напрямами:
  • з питань міцності, надійності та довговічності об’єктів будівництва, їх експлуатаційної безпеки та інженерного забезпечення.
  1. експертна оцінка, яка складається у довільній формі, щодо розгляду проектної документації (або її частини) на відповідність/чи не відповідність нормативним вимогам за окремими напрямами:
  • санітарного та епідеміологічного благополуччя населення;
  • охорони праці;
  • екології;
  • пожежної безпеки;
  • техногенної безпеки;
  • енергозбереження.

 

Для укладення договору необхідні наступні документи:

 

*Замовником експертизи може виступати замовник будівництва або проектувальник, якщо це передбачено договором на виконання проектних робіт (п. 3.6. ДСТУ 8907:2019 «Настанова щодо організації проведення експертизи проектної документації на будівництво»).

**Замовник будівництва може делегувати повноваження замовника експертизи проектувальнику шляхом надання відповідного листа. У цьому випадку для укладення договору необхідно подати: лист-замовлення замовника будівництва, лист-делегування повноважень замовника будівництва, лист-замовлення проектувальника.

 

#експертиза окремих розділів проектної документації

Наші партнери

Зворотній дзвінок