Наша команда

Керівництво:

 

Аракелян Нвер Володимирович Корчменюк Олександр Іванович Єпішкін Олександр Михайлович
Генеральний директор Виконавчий директор Директор з регіонального розвитку

Експерти:

Суровенна Ганна Борисівна

  • Головний експерт проекту
  • Провідний експерт будівельний з експертизи додержання нормативів з питань міцності, надійності, довговічності будинків і споруд, у тому числі щодо додержання нормативів з питань створення безперешкодного життєвого середовища для осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення (конструктивні рішення)

Пряха Олександр Борисович

  • Експерт будівельний з експертизи додержання нормативів з питань міцності, надійності, довговічності будинків і споруд, у тому числі щодо додержання нормативів з питань створення безперешкодного життєвого середовища для осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення (конструктивні рішення)
  • Експертиза водопостачання та водовідведення

Савіцька Наталія Володимирівна

  • Провідний експерт будівельний з експертизи дотримання нормативів забезпечення безпеки життя і здоров’я людини, захисту навколишнього природного середовища, забезпечення санітарно-епідеміологічного благополуччя населення, екології

Стретович Дмитро Миколайович

  • Експерт будівельний ІІ категорії з експертизи забезпечення безпеки експлуатації та вимог охорони праці, забезпечення захисту від шуму
  • Експертиза генерального плану
  • Експертиза проекту організації будівництва

Низова Ірина Василівна

  • Експерт будівельний з експертизи інженерно-будівельного проектування у частині забезпечення безпеки експлуатації, забезпечення захисту від шуму (водопровід та каналізація)

Пархоменко Любов Петрівна

  • Провідний експерт будівельний з експертизи забезпечення економії енергії.
  • Експертиза опалення, вентиляції та кондиціонування повітря.

Лисюк Ігор Володимирович

  • Провідний експерт будівельний з експертизи дотримання вимог пожежної, техногенної безпеки

Мізько Ігор Володимирович

  • Провідний експерт будівельний з експертизи дотримання вимог пожежної, техногенної безпеки

Рисак Євгеній Васильович

  • Експерт будівельний І категорії з експертизи дотримання вимог пожежної, техногенної безпеки

Клименко-Аксенфельд Тетяна Євгенівна

  • Провідний експерт будівельний з експертизи архітектурного рішення проекту будівництва

Головацький Іван Зіновійович

  • Експерт будівельний з експертизи газо- та холодопостачання

Філатова Ніна Костянтинівна

  • Експерт будівельний з експертизи електрообладнання, електроосвітлення

Кладов Андрій Сергійович

  • Провідний інженер із зв’язку та сигналізація, автоматизація інженерного обладнання

Оверчук Таісія Яківна

  • Експерт будівельний з експертизи технологічних рішень

Хоменко Валерій Степанович

  • Експерт будівельний з експертизи проектів будівництва об’єктів, що споруджуються на територіях із складними інженерно-геологічними та техногенними умовами, щодо їх міцності, надійності та довговічності незалежно від класу наслідків (відповідальності).

Коломієць Світлана Михайлівна

  • Начальник проектно-кошторисного бюро, експерт з експертизи кошторисної частини проектної документації

Телегіна-Міхалець Олена Сергіївна

  • Провідний експерт будівельний з експертизи кошторисної частини проектної документації