Експертиза проектів будівництва

БУДПРОЕКТЕКСПЕРТИЗА

Подробиці публікації

Експертиза проектів будівництва

Експертиза проектів будівництва
byDorison Жовтень 11, 2018

2019 рік обіцяє бути плідним в області будівництва та ремонту доріг по всій території України.
Дане слідує із повідомлення прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана під час засідання уряду: «Наступний рік – на дорожнє будівництво буде виділено 56 млрд. грн. На місцеві дороги виділяємо 17 млрд. грн. І я вимагаю, аби за кожну гривню звітували перед громадянами».
Відповідно вказані проекти підлягатимуть проходженню експертизи проектів будівництва або ремонту доріг загальнодержавного та/або місцевого значення.
Експертиза проектної документації на будівництво здійснюється відповідно до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» та Порядку затвердження проектів будівництва і проведення їх експертизи, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11.05.2011 №560, та з урахуванням окремих вимог залежно від класу наслідків (відповідальності) таких об’єктів будівництва.
Експертиза проектів будівництва доріг може проводитись як за всіма розділами проекту, результатом якої буде експертний звіт відповідно до ДСТУ-Н Б А.2.2-10:2012 «Настанова з організації проведення експертизи проектної документації на будівництво», так і за окремими розділами такого проекту, за її результатами буде надано експертну оцінку.

Залишити відгук

Наші партнери